Aktualności

          • Wycieczka 6b

          • 28 maja klasa 6b udała się na wycieczkę do Łomży. W  PARKU TRAMPOLIN: Jump6 można było spędziś czas na trampolinach oraz w Hologate Arena, czyli wirtualej rzeczywistości (VR). Następnie odwiedziliśmy Farmę Zwierząt i Przygód - Milimali. W niewielkim zoo można zobaczyć zwierzęta gospodarskie i egzotyczne, np.  wielbłąda, lamę, kucyka, lemury, kozy, króliki. Można było przejechać się na koniu oraz karmić zwierzaki.  

          • Sukcesy naszych uczniów!!!

          • 8 maja był szczególny dla naszej Szkoły, gdyż pięcioro uczniów zostało nagrodzonych w konkursach. Julia Zielińska uzyskała tytuł Mistrza Ortografii w VII Ostrowskim Dyktandzie, Dominik Rowicki zajął III miejsce, a Maria Martynowska i Gabriela Rutkowska zdobyły wyróżnienie. Natomiast Zuzanna Podbielska stanęła III na podium w IX edycji otwartego przeglądu "Czytanie jest modne". Uroczyste wręcznie nagród odbyło się w czasie obchodu XVII Powiatowego Dnia Biblitekarza i Bibliotek. Świętowanie ubogacił wykład prof. Adama Dobrońskiego, który przypomniał o powiązaniach rodziny Dąbrowskich z Ostrowią Mazowiecką. Maria Dąbrowska jest patronką Miejskiej Biblioteki Publicznej. Część ofiacjaną zakończyły występy muzyczne, m.in. naszej absolwentki - Zuzanny Pieńkowskiej. Gratulujemy i pękamy z dumy!!!