Lista nauczycieli

 
 
Agata Adamowicz AgAd Wychowawca: 4C SP3
 
 
Agnieszka Andryszczyk AgAn Wychowawca: 7C SP3
 
 
Beata Barszcz-Jackiewicz BJB Wychowawca: 1C SP3
 
 
Agata Bartkiewicz BAg Wychowawca: II C GP3
 
 
Anna Bartkiewicz BAN
 
 
Anna Borucka BA
Foto Alina Borys BAl Wychowawca: 3B SP3
 
 
Izabella Cieśluk CI
 
 
Dariusz Dąbrowski DD
 
 
Jolanta Feliga FJ
 
 
Alina Gałązka GA
 
 
Grzegorz Helcbergiel HG
 
 
Marzena Jancewicz Wychowawca: 3a SP3
 
 
Michał Kacprzak KM
 
 
Artur Kazimierski KAr Wychowawca: II B GP3
 
 
Anna Kempisty KAn Wychowawca: 7B SP3
 
 
Jolanta Kibiłko KJ
 
 
Justyna Kołodziej KJ Wychowawca: 5C SP3
 
 
Teresa Konarzewska KT Wychowawca: 6B SP3
 
 
Marzena Korczyńska KM
 
 
Olga Kowalewska KO Wychowawca: 4Ai SP3
 
 
Agnieszka Kozik KA Wychowawca: 6C SP3
 
 
Marcin Kruk KM Wychowawca: 7D SP3
 
 
Bożena Krysińska KB Wychowawca: III Ai GP3
 
 
Wioletta Kubicka KW Wychowawca: 2a SP3
 
 
Małgorzata  Kuczyńska KM
 
 
Wojciech Kuczyński KW
 
 
Anna Linowiecka LA
 
 
Dorota Lipka LD Wychowawca: 5B SP3
 
 
Beata Magrzyk MA Wychowawca: 4D SP3
 
 
Iwona Makowska MI
 
 
Danuta Malec MD
 
 
Elżbieta Stefania Mariańska MES
 
 
Dorota Mysiołowska MD Wychowawca: 1D SP3
Foto Mirosława Oniszk OM Wychowawca: 1B SP3
 
 
Alina Pakieła PaAl Wychowawca: 4B SP3
 
 
Waldemar Pałys PW
 
 
Arkadiusz Parzych PA
 
 
Dorota Pawłowska PD Wychowawca: 7Ai SP3
 
 
Magdalena Podbielkowska PM
 
 
Marta Podbielska PMAR
 
 
Ewa Puścian PE Wychowawca: 6A SP3
 
 
Alicja Rolek Wychowawca: 1A SP3
 
 
Marta Rolek RM
 
 
Małgorzata Skwarek SM
 
 
Beata Skwierczyńska SB
 
 
Monika Staniszewska SMon Wychowawca: 2b SP3
 
 
Ewa Stempczyńska SE
Foto Małgorzata Suwalska SuwM Wychowawca: 3D SP3
 
 
Martyna Swaczyna SMar Wychowawca: 5A SP3
 
 
Jolanta Swaczyna SW
Foto Małgorzata Świderska ŚM Wychowawca: II A GP3
 
 
Daniel Święcicki ŚD Wychowawca: II D GP3
 
 
Agnieszka Taborska TA
 
 
Jolanta Wardaszka WJ
 
 
Zofia Jolanta Wędzik WZJ Wychowawca: III B GP3
 
 
Swetla Wilczewska WS
 
 
Monika Wiśniewska WM Wychowawca: 3C SP3
 
 
Artur Zadroga ZA
Foto Grażyna Zalewska GZ Wychowawca: III C GP3
 
 
Jolanta Załęgowska ZJ
 
 
Aleksander Zaremba ZAL
 
 
Elżbieta Żubrowska ŻE

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczak
    ul. Widnichowska 4
    07-300 Ostrów Mazowiecka
  • Telefon (fax) 29 7453456