• " Z podwórka na bieżnię"

• W środę 10.10.2018 r reprezentacja uczniów z naszej szkoły wzięła udział w projekcie sportowo- edukacyjnym dla klas IV-VI pn. " Z podwórka na bieżnię". Gośćmi tej imprezy sportowej byli mistrzowie polskiej lekkiej atletyki:  Sebastian Chmara i Paweł Januszewski. Wydarzenie to było podzielone na dwie części: teoretyczną i praktyczną. W pierwszej części dzieci miały możliwość obejrzenia filmu z największymi osiągnięciami polskich lekkoatletów oraz wzięły udział w quizie. Druga zaś część rozpoczęła się apelem olimpijskim i zapaleniem znicza olimpijskiego. Następnie rozpoczęły się ćwiczenia z mistrzem w formie stacji lekkoatletycznych. Najbardziej emocjonująca okazała się rywalizacja szkół - sztafet, które brały udział w tej sportowej imprezie. Uczniowie naszej szkoły zakwalifikowali się do finału i po bardzo zaciętej walce zajęli drugie miejsce!

Wszystkie dzieci otrzymały złote medale i pamiątki. I oczywiście każdy mógł uścisnąć rękę mistrzów sportu! Było super!

p.I. Cieśluk