• Turniej fifa

• Turniej fifa.

SZKOLNY TURNIEJ „FIFA 18”

W dniu 3 listopada rozegrany został turniej „FIFA 18”. Pomysłodawcą turnieju był Kuba Sobotka oraz Samorząd Uczniowski. W turnieju wzięło udział 12 zawodników z drugich i trzecich klas gimnazjum i siódmych szkoły podstawowej. Rozgrywki były bardzo zacięte, do finałowej trójki zakwalifikowali się: Wiktor Pych, Kuba Sobotka i Damian Jastrząb. Emocje podczas meczy finałowych sięgały zenitu. Zwycięzcą pierwszego takiego turnieju został Wiktor Pych. Dziękujemy i gratulujemy wszystkim organizatorom i uczestnikom turnieju.  Do zobaczenia na kolejnej edycji.

p.Marcin Kruk