Bibliteka

Wizyta w bibliotece.

W bibliotece

21 lutego w szkolnej bibliotece gościliśmy przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola nr 3 oraz pierwszoklasistów z naszej szkoły.

Celem wizyty była kontynuacja akcji Cała Polska Czyta Dzieciom.

Nauczyciele bibliotekarze przygotowali szereg atrakcji dla najmłodszych. Czytane były bajki i baśnie które dotyczyły bieżącej tematyki, a także zagadki które wzbudziły wiele radości i emocji.

Na zakończenie wizyty najmłodsi mogli przejrzeć nowości książkowe które zakupiła biblioteka a w między czasie poczęstować się  słodkościami.

panie:

Małgorzata Skwarek