• Narodowe czytanie

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowi Mazowieckiej tradycyjnie już po raz piąty włączyła się w akcje „Narodowe Czytanie”.

Ma ona na celu popularyzacje czytelnictwa i wzmocnienie poczucia narodowej tożsamości poprzez kontakt z arcydziełami literatury polskiej.

2 września w sali kinowej Miejskiego Domu Kultury odbyło się czytanie „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego z udziałem uczniów z naszej szkoły.

Pod opieką nauczyciela bibliotekarza czytali:

Natalia Ambroziak – klasa III a gimnazjum

Anna Głębocka– klasa III a gimnazjum

Aleksandra Pajdowska– klasa III c gimnazjum

Bartosz Żurek– klasa III c gimnazjum

Dziękujemy uczniom za przybycie i serdeczne zapraszamy do udziału w 2018r.

p. Małgorzata Skwarek

p. Ewa Stempczyńska