• Tydzień bibliotek szkolnych

• W dniach 24-27 października w naszej szkole obchodziliśmy Tydzień Bibliotek Szkolnych.

W pięknej scenerii jesieni oraz „szumie płynącej Wisły” dzieci z młodszych klas I – III oraz 6 latki z oddziału przedszkolnego przeniosły się w świat bajek i poezji.

Zaproszeni goście (pracownik MBP w Ostrowi Maz p. Katarzyna Podbielska, vice dyrektor p. Jolanta Swaczyna, pracownik szkoły p. Anna Kobus oraz uczennice gimnazjum) w strojach bajkowych w bardzo ciekawy sposób zapoznawały dzieci z obchodzonym w tym roku „Rokiem Wisły”. Uczniowie chętnie angażowali się w rozmowy oraz odpowiadały na zadawane pytania.

Jesień za oknem dopełniła obchodu Tygodnia Bibliotek Szkolnych, a wraz z nim organizatorki spotkania p. Małgorzata Skwarek i Ewa Stempczyńska przygotowały zestaw poczytanek o jesieni.

Po słodkim poczęstunku zadowolone i uśmiechnięte dzieci wróciły do swoich klas.

p. Ewa Stempczyńska,

p.Małgorzata Skwarek